سلام ، به سایت " اشکان تجارت پارسای ایرانیان " خوش آمدید.

ثبت سفارش و مجوزها

ثبت سفارش و مجوزها از مهم‌ترین قدم‌هایی است که هر وارد کننده‌ای باید ضوابط و مقررات آنها آشنایی و در آن مهارت داشته باشد.

واردات هر کالایی به کشور نیازمند اخذ تاییدیه و مجوزهایی از سازمان‌های مربوطه است. بدون این مجوزها، امکان ترخیص کالا و عرضه آن به بازار را نخواهید داشت.

اخذ مشاوره رایگان
با کارشناسان اشکان تجارت پارسای ایرانیان

کالاهایی که بدون مجوز وارد گمرکات می‌شوند زیان و خسارات فراوانی برای وارد کننده به بار می‌آوردند. زیرا مدتی در آنجا معطل مانده و سپس باید به کشور مبدا بازگردانده شوند. در بعضی موارد نیز مشمول جریمه‌های سنگین می‌شوند.

گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان مفتخر است با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب واردات و صادرات در اخذ مجوزهای واردات انواع کالا در خدمت بازگانان و وارد کنندکان محترم می‌باشد.

خدمات ثبت سفارش و مجوزها

واحد ثبت سفارش و مجوزها گروه بازرگانی اشکان تجارت پارسای ایرانیان با به كارگیری نیروهای با تجربه در امر تجارت و ثبت سفارش کالا و مراحل آن و با اطلاع از آخرین تغییرات ایجاد شده در سیستم بازرگانی خدمات ذیل را ارائه می دهد :

 

مشاوره رایگان

 

پیش از انجام واردات، مشتریان می‌توانند درباره شرایط و قوانین واردات و حتی قوانین ویژه و ممنوعیت‌های واردات از مشاوره رایگان کارشناسان استفاده فرمایید.

 

آنالیز نیاز مشتری و نحوه همکاری

 

همان طور که ذکر شد، پس از انتخاب کالای مورد نظر مشتری برای واردات، کارشناسان ما آن را بررسی و آنالیز می‌کنند و اطلاعاتی درباره ضوابط و مراحل واردات آن کالا، ثبت سفارش و مجوزها و هزینه‌ها تهیه می‌کنند. پس از تایید مشتری، مراحل اخذ مجوزها و تهیه مدارک آغاز می‌شود.

 

اخذ تاییدیه آزمایشگاه برای واردت

 

برخی کالاها نیازمند ارائه نمونه به آزمایشگاه مربوطه و اخذ تاییدیه آن برای واردات می‌باشند. انجام به موقع این مرحله، جلوی هزینه‌های اضافی یا جریمه شدن را می‌گیرد.‌‌

 

اخذ مجوز صمت برای واردت کالا

این مجوز در‌واقع تاییدیه وزارت صمت برای واردات و ترخیص کالا از ادارات گمرک کشور است. بدون آن نمی‌توان به اداره گمرک و بانک مراجعه کرد.

اخذ مشاوره رایگان
با کارشناسان اشکان تجارت پارسای ایرانیان

اخذ مجوز خودروهای وارداتی برای تجار، جانبازان، معلولین و سفارتخانه ها به صورت یك روزه

 

ضوابط و مقررات واردات خودرو با توجه به شرایط بازار همواره تغییر می‌کند و بخشنامه‌های جدید صادر می‌شود. کارشناسان ما با آگاهی از جدیدترین قوانین، به کار شما سرعت و کیفیت می‌بخشند.

 

اخذ مجوز ثبت سفارش بازرگانی به صورت یك روزه

 

ثبت سفارش واردات کالا مراحل و شرایطی دارد که نا آشنایی به آنها موجب طولانی شدن زمان اخذ مجوز و هزینه‌بر شدن پروسه واردات می‌شود. ما این مجوز را یک روزه برای شما اخذ می‌کنیم.

 

دریافت توکن از سامانه جامع تجارت ایران و ثبت نام در سایت بهین‌یاب برای فعالان صنعت و انجام کلیه امور مربوط به آن نیز از جمله خدماتی است که توسط کارشناسان گروه بازرگانی اشکان تجارت پارسای ایرانیان قابل انجام است.

 

اخذ شناسه فروشنده یا فیدا از سایت ثبت سفارش

 

شرکت‌هایی است که در خارج از ایران ثبت شده‌اند، برای فعالیت در داخل ایران نیاز به اخذ کد شناسه فیدا دارند.

 

اخذ مجوز ترخیص کالا از وزارت راه و ترابری

 

اخذ این مجوز برای محموله‌هایی که با ناوگان غیرایرانی حمل شده باشند لازم است که مشمول ده درصد کرایه حمل کالا از مبدا تا گمرک مورد نظر می شود. در مواردی نادر، علیرغم حمل محموله با کشتی ایرانی، گمرک این مجوز را برای ترخیص کالا درخواست می کند.

 

اخذ گواهی استاندارد برای واردات
 

برخی کالاها مشمول مقررات اجباری استاندارد می‌باشند که پس از صدور گواهی از سوی کارشناسان سازمان استاندارد کالا، مجاز به ترخیص از گمرک می‌شوند.

 
اخذ کلیه مجوز‌های قرنطینه و بهداشت برای ترخیص کالا
 

ترخیص محموله‌های وارداتی کشاورزی، گیاهی و حیوانات نیازمند طی کردن مراحل قرنطینه و بازرسی سازمان‌های مربوطه و اخذ مجوزهای خاص دارد. به خاطر حساسیت و سخت‌گیری در واردات این کالاها، حضور یک شرکت ترخیص‌کار مجرب لازم است.
 

كلیه امور مربوط به پروسه اظهار حمل
 

اظهار حمل کالا یکی از مهم‌ترین بخش‌های پروسه ترخیص کالا از گمرک است که شامل مراحل پیچیده و مدارک زیادی می‌باشد. کارشناسان ما در واحد ثبت سفارش و مجوزهای گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان می‌توانند این پروسه را با دقت و مهارت انجام دهند.
 

مدارک ثبت سفارش کالا

 

برای انجام ثبت سفارش کالا جهت واردات کالا باید یک سری مدارک به وزارت بازرگانی ارائه شود.

در اینجا با لیست کلی این مدارک آشنا می‌شویم:

 

کارت بازرگانی معتبر

مجوزهای قانونی لازم طبق تعرفه مربوطه کالا در آیین‌نامه مقررات صادرات و واردات و دستور‌العملهای ابلاغی و مجوز‌های ضروری از سازمان‌های دولتی مربوطه (جهاد کشاورزی، مجوز وزارت بهداشت، مجوز سازمان انرژی اتمی و غیره)
کاتالوگ و بروشور کالا
گواهی آنالیز کالا (در صورت نیاز)
اصل و کپی روفرما یا پیش فاکتور (به زبان انگلیسی)

مراحل انجام کار